Kamu İhale ve Elektronik İhale Eğitim Semineri

İmge Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. 20 yılı aşkından sürdürdüğü faaliyetlerine kaliteden ödün vermeden devam etmektedir. Vermiş olduğu eğitimler ve yapmış olduğu danışmanlıklar ile başarıyla sonuçlanan projeler ile bütünleşik eğitimler de kurumlara paydaş olmaya devam etmektedir. Bu ihale mevzuatında yapmış olduğumuz danışmanlıklarla ve yüz yüze eğitimler bütünleşik olan ihale eğitimleri online olarak da siz değerli idarelerimiz için hazırlamış bulunuyoruz. Bu çerçevede Kamu İhale mevzuatında yapılan son değişiklikler dahil ve Elektronik İhale Uygulaması (E ihale) konusunda planladığımız yeni eğitim program detayları aşağıda bilginize sunulmuştur.

Seminer Konuları

  1. Uygulamalı E İhale Eğitimi
  2. Son Değişiklikler Kamu İhale Mevzuatı
  3. Kamu İhale Mevzuatı Soru- Cevap

Eğitim Programı

Eğitim programı talep edilen idare tarafından dilediği tarihte birebir ve özel oturum şeklinde kamu ihale uzmanlarımız tarafından yapılacaktır.

Eğitim Ücreti

Eğitim ücreti idarenin talep ve ihtiyaçlarına göre eğitim gün ve saatine göre belirlenmektedir. Bu çerçevede ücretsiz olarak eğitim ihtiyaç analinizin yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitmenlerimiz Kamu ihale mevzuatı konusunda donanımlı ve tecrübelidir. Eğitmen listesi ve eğitmen özgeçmişini talep ediniz.

Sayfayı Paylaş